CodeLab.Edu - Formularz Rejestracyjny dla Nauczycieli i Rodziców

W tym roku postanowiliśmy nieco rozszerzyć wsparcie w zakresie nauki programowania - zapraszamy na BEZPŁATNE zajęcia NAUCZYCIELI ORAZ RODZICÓW, którzy chcieliby nauczyć się jak uczyć swoje dzieci podstaw programowania w narzędziu Scratch.

Scratch jest prostym edukacyjnym językiem programowania (więcej np. na WIKI) który świetnie nadaje się do rozpoczęcia przygody z programowaniem - naszym zdaniem nadaje się raczej dla dzieci młodszych (I-V klasa szkoły podstawowej). Jeżeli jesteś rodzicem lub nauczycielem dzieci w takim właśnie wieku i chciałbyś wprowadzić je w kolorowy świat programistów :D - te zajęcia mogą Ci się spodobać! Aha - wiedzia programistyczna nie jest wymagana - wystarczą ogólne kompetencje komputerowe!

Zamieszczony poniżej formularz pozwala zarejestrować zgloszenie ZAINTERESOWANIA uczestnictwem w Warsztatach Komputerowych CodeLab.Edu dla Nauczycieli i Rodziców. Zgłoszenie jest tylko wstępną formą deklaracji, która pozwoli nam określić społeczne potrzeby w zakresie wsparcia nauczycieli oraz rodziców w kształceniu podstawowych umiejętności prowadzenia prostego kursu programistycznego dla swoich maluchów.

Aby zarejestrować swoje zainteresownie, wypełnij wszystkie wymagane pola, które oznaczyliśmy czerwoną gwiazdką. Na podstawie zebranych zgłoszeń będziemy mogli przystąpić do kolejnej fazy organizacyjnej.

Zajęcia odbywać będą się RAZ W MIESIĄCU w salach komputerowych Zespołu Szkół Ekologicznych w Zielonej Górze (u. Francuska 25A). UWAGA - nie wykluczamy, że niektóre ze spotkań zorganizujemy w soboty. Szczegółowy terminarz będziemy mogli ustalić dopiero po zebraniu wstępnych deklaracji zainteresowania. Rozważamy też formułę spotkań, w których uczestniczą rodzicie z dziećmi. W formularzu zostawiliśmy pole na Wasza opinie/uwagi - jeżeli jakieś macie - prosimy o wskazówki a niewątpliwie pomoże to w organizacji.

Termin zgłoszenia nie ma żadnego znacznia, ale ponieważ wstępna ocena potrzeb jest dla nas bardzo ważna - prosimy o rejestrację zainteresowanie bez zbędnej zwłoki. Formularz będzie aktywny do 6 października. W pierwszym tygodniu października zorganizujemy spotkanie organizacyjne.

W razie pytań/uwag/wątpliwości - prosimy o kontakt e-mailowy po adresem: edu@codelab.pl

Jeżeli jesteś nauczycielem, prosimy w tym polu podać informacje o szkole lub szkołach, w których pracujesz oraz przedmiotach, których uczysz.
Prosimy podać ewentualne preferencje dotyczące terminów spotkań. Na PEWNO nie uda nam się uwzględnić ich wszystkich, ale spróbujemy wyciągnąć z nich konstruktywne wnioski :D
Jeżeli masz jakieś dodatkowe uwagi lub pomysły dotyczące organizacji tego typu zajęć - prosimy opisz je w tym polu.

Informacje o firmie

CodeLab S. Żurek T. Joachimiak s.c.
Siedziba: ul. Sulechowska 4a 707/5,
REGON 360680993, NIP 973-102-03-41
65-119 Zielona Góra, Polska
 

Inne

Zbudowaliśmy tę stronę korzystając z Otwartego Oprogramowania. Jeżeli chcesz, możemy pomóc Ci stworzyć tak Twoją stronę. Wkrótce opowiemy jak...

Foto wykonali HOCOO.CO
Bardzo polecamy ten zielonogórski fotografujący duet.

Kontakt

CodeLab s.c.
ul.Sulechowska 4a lok. 707/5
Zielona Góra 65-101

7 piętro biurowca "Zastal"

+48 695 70 40 60

codelab@codelab.pl

Godziny pracy

W naszym biurze możemy się spotkać codziennie od poniedziałeku do piątku w godzinach  8.00 - 16.00