Strony internetowe

strona darmag-trans

strony internetowe zielona góra

strony internetowe zielona góra

strony internetowe zielona góra

strony internetowe

strony internetowe

strony internetowe

Projektujemy strony internetowe, portale informacyjne i systemy e-usługowe dla firm oraz klientów indywidualnych - począwszy od małych witryn wizytówkowych po całkiem skomplikowane platformy. Nasze rozwiązania oparte są na systemie CMS - to znaczy, że posiadają panel administracyjny a klient może wprowadzać nowe treści bez konieczności posiadania szerszej wiedzy technicznej. Dodawanie, edytowanie tekstów, grafik, zdjęć, filmów, a nawet całych podstron odbywa się w prosty, intuicyjny sposób.

Realizacja

  • Plan - to pierwszy etap wprowadzający do rozpoczęcia prac. Poznajemy potrzeby klienta ( charakter strony, odbiorcy, inspiracje ) Jest to punkt wyjściowy, bardzo istotny bo pozwala nam wejść na odpowiednie tory tworzenia witryny. Ustalamy budżet.
  • Projekt - to kolejny etap, w którym tworzymy szkielet strony i planujemy jej wygląd. Główne kryteria to branża oraz obecna już identyfikacja firmy.
  • Komunikacja - mamy stały kontakt z klientem podczas realizacji projektu co dobrze wpływa na jego sprawne wykonanie, zgodnie z założeniami oraz oczekiwaniami. Na tym etapie zleceniodawca dostaje możliwość monitorowania postępującej pracy w celu weryfikacji.
  • Ostatnie szlify - ten ostatni etap to praca nad bezpieczeństwem i optymalizacją strony.
  • Start - od tej pory możesz cieszyć się nową stroną a my jesteśmy w stałym kontakcie.
  • Pracujemy zgodnie z postępującą technologią a nasze strony są przyjazne urządzeniom mobilnym.

Fotografia biznesowa

Na potrzeby całościowych realizacji zleceń dla naszych klientów współpracujemy z podmiotami z różnych obszarów biznesu. Polecamy tych, których sami sprawdziliśmy.
Naszym dostawcą w kwestii oprawy wizualnej są specjalizujący się w fotografii lifestylowej Malwa i Sebastian z HOCOO.CO.

Wysokiej jakości fotografia marketingowo-biznesowa stanowi podstawę dobrej promocji firmy. Wraz z rozwojem marketingu wizualnego w przedsiębiorstwach zaistniała potrzeba rzetelnej i profesjonalnej fotografii.
Stworzyliśmy ofertę, która wspomaga reklamę firmy, usługi lub produktu.

Oprawa wizualna dostosowana do celów biznesowych i wizerunkowych.
Tworząc ofertę usługową staramy się pokazać składowe procesu, uwzględniając wszystkie okoliczności powstania począwszy
od lokalizacji, przez rodzaje używanych narzędzi, sprzętu, skończywszy na reakcji klientów.
W tym celu najlepiej sprawdza się formuła reportażu

Prezentując produkt skupiamy się na jego użyteczności i zastosowaniu, zwracając uwagę na to co ważne dla klienta oraz detale, które nie umknęły producentowi. Wysokiej jakości fotografie, które z powodzeniem można wykorzystać w reklamach, na stronach internetowych a także wydrukach reklamowych.

Wiemy, że wizerunek firmy to sposób, w jaki postrzegana jest marka. Naszym zdaniem to pracownicy firmy stanowią o jej dobrym wizerunku, to ich doświadczenie i profesjonalizm budują wiarygodność i zaufanie do firmy.
Podczas realizacji sesji wizerunkowych zaczynamy od ludzi, pokazujemy kto stoi za produktem i usługą.
Realizujemy sesje wizerunkowe, sesje produktowe. Tworzymy filmy reklamowe.

Jaki koszt?

Wycena strony jest wysoce zależna od jej złożoności, ilości podstron, modułów, przepływu danych. Bardziej skomplikowane projekty takie jak np. sklepy internetowe będą droższe niż strony wizytówkowe. Jeśli chcesz poznać koszt, złóż zapytanie ofertowe drogą mailową lub zadzwoń do nas. Krótko po tym dostaniesz odpowiedź z pełną wyceną.

Nasze strony

Darmag to firma działająca w branży transportowej. Wykonaliśmy stronę internetową oraz odświeżyliśmy logo. Strona jest czysta, intuicyjna i mocno skojarzona z branżą transportową. Oczywiście wszystko dostosowane do urządzeń mobilnych.
WIĘCEJ

Strona jednego z naszych ważniejszych produktów dokumentującego przebieg procesów IVF w klinikach.
WIĘCEJ

Pontif to firma zajmująca się doradztwem biznesowym w szczególności na obszarze Nigerii. Strona jest prosta i czytelna. Zachowana kolorystyka nawiązuje do barw narodowych Nigerii i Polski jako głównych partnerów biznesowych.
WIĘCEJ

Novaprocess to firma zajmująca się obsługą firm w zakresie produkcji i montażu instalacji technologicznych.
WIĘCEJ

Czysta i przejrzysta strona internetowa o charakterze użytecznej platformy informacyjnej. Treści to głównie bieżące artykuły, wydarzenia oraz informacje o dokumentach związanych z profilem zainteresowań Sekcji. Witryna jest obsługiwana przez urządzenia mobilne.
WIĘCEJ

Witryna obsługuje elektroniczny zapis on-line, jest także przyjazna urządzeniom mobilnym.
WIĘCEJ

Auris-med - Firma zajmująca się doborem i dopasowaniem aparatów słuchowych dla osób z ubytkiem słuchu.
WIĘCEJ

Informacje o firmie

CodeLab S. Żurek T. Joachimiak s.c.
Siedziba: ul. Sulechowska 4a 707/5,
REGON 360680993, NIP 973-102-03-41
65-119 Zielona Góra, Polska
 

Inne

Zbudowaliśmy tę stronę korzystając z Otwartego Oprogramowania. Jeżeli chcesz, możemy pomóc Ci stworzyć tak Twoją stronę. Wkrótce opowiemy jak...

Foto wykonali HOCOO.CO
Bardzo polecamy ten zielonogórski fotografujący duet.

Kontakt

CodeLab s.c.
ul.Sulechowska 4a lok. 707/5
Zielona Góra 65-101

7 piętro biurowca "Zastal"

+48 695 70 40 60

codelab@codelab.pl

Godziny pracy

W naszym biurze możemy się spotkać codziennie od poniedziałeku do piątku w godzinach  8.00 - 16.00