Systemy dedykowane

embryo-system biomedyczny

system rekrutacyjny uniwersytet medyczny

Senit - system organizacji konferencji

Specjalizujemy się w tworzeniu sieciowych systemów bazodanowych przeznaczonych do pobierania, przechowywania, analizy, przetwarzania i prezentacji danych. Nasze rozwiązania opieramy głównie na sprawdzonych techonologiach Open Source, które zabezpieczają klientów przed uzależnieniem od dostawcy (vendor lock-in) a także pozwala znacznie obniżyć koszty produkcji i utrzymania kodu. Nasze systemy z powodzeniem zostały zastosowane w polskich i międzynarodowych projektach komercyjnych jak i naukowo­badawczych i przetestowane przez dziesiątki tysięcy użytkowników.

Programujemy zwinnie

Zdajemy sobie sprawę, że wstępne wymagania i specyfikacja są bardzo często niekompletne i nie odpowiadają faktycznym potrzebom klienta. Proces projektowania i wykonania oprogramowania opieramy na ciągłej współpracy i bieżcym kontakcie z zamawiającym. Oprogramowanie dostarczamy okresowo w postaci kolejnych, w pełni funkcjonalnych części. Takie podejście zapewnia możliwość szybkiego testowania kolejnych funkcji powstającej aplikacji, zrozumienia prawdziwych potrzeb i dostosowania do nich tworzonego systemu. Pozwala to m.in. na wczesne wykrycie ewentualnych nieprawidłowości. Jednym zdaniem - metodyka, do której nam najbliżej to Scrum.

Utrzymujemy nasze rozwiązania

Zwracamy szczególną uwagę na jakość kodu, jego odporność na błędy i przede wszsystkim jego późniejszą utrzymywalność. Zbudowaliśmy systemy, które sprawnie funkcjonują i bardzo dynamicznie rozwinęły się przez ostatnie dziesięć lat. W danych i procesach potrafimy abstrahować elementy uniwersalne. Poza tym, że wszystko może ulec zmianie nie zakładamy nic. Projektujemy tak, żeby rdzeń architektury podążał za nieprzewidywalnym rozwojem aplikacji. Podejście modułowe do powierzonych problemów daje nam możliwości łatwego rozwoju, modyfikacji i wprowadzania późnych zmian w oprogramowaniu bez konieczności wyłączania działającego systemu czy długotrwałej przebudowy.

Przykłady

Elektroniczna dokumentacja procesów IVF. Technologia obsługująca zadania związane z zarządzaniem informacjami. To kompleksowy produkt wspomagający rejestrację procedur in vitro z zachowaniem zgodności z ustawą o leczeniu niepłodności.
WIĘCEJ

System do rejestracji badań biomedycznych i analizy danych. Zarejestrowane dane mogą być automatycznie analizowane pod względem ich aktualności a odpowiednie raporty o przeterminowanych wynikach badań mogą być raportowane w zestawieniach dotyczących pacjentów.
WIĘCEJ

System organizacji konferencji naukowych. Składające się na niego poszczególne moduły obsługują zadania w obrębie własnego obszaru organizacji wydarzenia.
WIĘCEJ

Workflow pozwalający na efektywną i skuteczną organizację procesów pracy. Ten elastyczny system znacząco wpływa na poprawę wykonywania i monitorowania procesów pracy zgodnie z procedurami firmy. Wszystkie działy są ze sobą odpowiednio skomunikowane - dzięki temu zadania realizowane są we właściwej kolejności. Pełna kontrola kosztów, optymalizacja czasu pracy, elektroniczny obieg faktur, tworzenie statystyk to tylko niektóre z funkcji naszego programu.
WIĘCEJ

System organizacji konferencji naukowych. użytkownik może w prosty sposób utworzyć własną stronę konferencji w zależności od jej charakteru. Program obsługuje rejestracje uczestników on-line, tworzenie strony konferencji, tworzenie programu, broszur i ankiet, obsługę zgłaszanych abstraktów, rozliczanie płatności oraz wiele innych funkcjonalności.
WIĘCEJ

System biomedyczny i wymiana danych.
WIĘCEJ

DBW

System pozwalający na efektywną i skuteczną organizację procesów pracy. Nasz workflow monitoruje procesy pracy zgodnie z procedurami firmy. Wszystkie działy są ze sobą odpowiednio skomunikowane - dzięki temu zadania realizowane są we właściwej kolejności.
WIĘCEJ

Rec

System rekrutacyjny
WIĘCEJ

Informacje o firmie

CodeLab S. Żurek T. Joachimiak s.c.
Siedziba: ul. Sulechowska 4a 707/5,
REGON 360680993, NIP 973-102-03-41
65-119 Zielona Góra, Polska
 

Inne

Zbudowaliśmy tę stronę korzystając z Otwartego Oprogramowania. Jeżeli chcesz, możemy pomóc Ci stworzyć tak Twoją stronę. Wkrótce opowiemy jak...

Foto wykonali HOCOO.CO
Bardzo polecamy ten zielonogórski fotografujący duet.

Kontakt

CodeLab s.c.
ul.Sulechowska 4a lok. 707/5
Zielona Góra 65-101

7 piętro biurowca "Zastal"

+48 695 70 40 60

codelab@codelab.pl

Godziny pracy

W naszym biurze możemy się spotkać codziennie od poniedziałeku do piątku w godzinach  8.00 - 16.00