Szkolenia/Warsztaty

warsztaty c++

warsztaty c++

warsztaty Scratch/App Inventor

Jesteśmy doświadczonymi edukatorami. W skład naszego zespołu wchodzą dydaktycy z kilkunastoletnim stażem - zaangażowani w życiu zawodowym nie tylko jako programiści, ale również jako wykładowcy uniwersyteccy, szkoleniowcy, trenerzy i prelegenci.

Jesteśmy organizatorami szeregu kursów i warsztatów skierowanych do młodych (i najmłodszych) adeptów programowania i zarządzania informacjami.

Jesteśmy silnie emocjonalnie związani z ideą Otwartego Oprogramowania! Chcemy, żeby wszystkie nasze edukacyjne aktywności promowały otwarte technologie i rozwijały szeroko rozumianą kulturę Open Source.

Narzędzia

W ofercie edukacyjnej przedstawiamy skrócone (przeglądowe) i pełne kursy programowania, przetwarzania danych i narzędzi IT w formule uwzględniającej zajęcia wykładowe i warsztatowe.

Zajęcia programistyczne prowadzimy w językach Python, C i C++. Jesteśmy specjalistami w budowaniu aplikacji webowych opartych o framework Django - prowadzimy dedykowane szkolenia dotyczące tego zaawansowanego oprogramowania szkieletowego.

Prowadzimy również warsztaty wprowadzające w nisko-kosztowe wykorzystanie technologii Open Source w infrastrukturze małego i średniego biznesu (Linux, nginx, pfSense, Drupal, FreeNAS, NextCloud, Zimbra, PostgreSQL/MySQ, Git/GitLab).

Poziom i program dobierany jest do grupy i założonego celu kursu. Szkolimy zupełnych nowicjuszy oraz doświadczony personel IT.

CodeLab/Edu

Idea, której celem jest szerzenie wsród dzieci i młodzieży edukacji w zakresie programowania oraz świadomości Otwartego Oprogramowania. Z naszymi zielonogórskimi partnerami - Stowarzyszeniem Nauczycieli Fizyki oraz Zespołem Szkół Ekologicznych rozpoczynamy właśnie pierwszą próbę zorganizowania bezpłatnych warsztatów komputerowych, których uczestnicy (uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz licealiści) mogą bliżej poznać pracę zawodowego programisty.
WIĘCEJ

 

Informacje o firmie

CodeLab S. Żurek T. Joachimiak s.c.
Siedziba: ul. Sulechowska 4a 707/5,
REGON 360680993, NIP 973-102-03-41
65-119 Zielona Góra, Polska
 

Inne

Zbudowaliśmy tę stronę korzystając z Otwartego Oprogramowania. Jeżeli chcesz, możemy pomóc Ci stworzyć tak Twoją stronę. Wkrótce opowiemy jak...

Foto wykonali HOCOO.CO
Bardzo polecamy ten zielonogórski fotografujący duet.

Kontakt

CodeLab s.c.
ul.Sulechowska 4a lok. 707/5
Zielona Góra 65-101

7 piętro biurowca "Zastal"

+48 695 70 40 60

codelab@codelab.pl

Godziny pracy

W naszym biurze możemy się spotkać codziennie od poniedziałeku do piątku w godzinach  8.00 - 16.00